Sitemizden kredi kartınızı kullanarak istediğiniz hizmeti güvenle anında satın alabilirsiniz. Ayrıca, destek ihtiyacınız olduğunda müşteri panelinizden destek talebi açabilirsiniz.

Instagram PP Büyütme Nasıl Yapılır ?

Bu makalemizde sizlere instagram pp büyütme nasıl yapılır en kolay yollarını sıraladık ! Hem Instagram  uygulaması hem...

Bu makalemizde sizlere instagram pp büyütme nasıl yapılır en kolay yollarını sıraladık !

Hem Instagram  uygulaması hem de web sitesi, takip etsen de etmesen de Instagram profil resmini büyütmene izin vermiyor. Ve bazen, bu can sıkıcı olabilir, örneğin, Instagram’da aynı ada ve aynı kullanıcı adlarına sahip birkaç kişi tanıyorum, bu da hesap özelse onları birbirinden ayırmanın zor olduğu anlamına gelir.

Çoğu kullanıcı akıllı telefonlarında Instagram’a göz atar ve bir profil resmiyle karşılaşırsanız, bu, tıklanamayan veya yakınlaştırılamayan, daire içinde 50*50 piksellik küçük bir resimdir. Ancak, resim yine de tam çözünürlükte yüklenir, Instagram’ın API, görüntüyü basit bir komutla almak için kullanılabilir. Endişelenmeyin, bunu bizim yerimize yapan pek çok uygulama olduğu için kodla herhangi bir kurcalama yapmıyoruz. Android, iOS ve Web’de profil resimleri aramak için kullanabileceğiniz üç yöntemim var. Hadi başlayalım.

1. Masaüstünde Instagram PP Büyütme

Instagram mobil cihazlar için yapılmıştır, ancak yine de herhangi bir masaüstü tarayıcıdan erişebilirsiniz. Bir hesabın profil resmine bakmak isterseniz buradan da yapabilirsiniz. Öğeleri incelemenizi önermeyeceğim çünkü bu size yalnızca yaklaşık 150 piksel genişliğindeki zaten sıkıştırılmış görüntüyü gösterebilir.  Bunun yerine, Instagram API’sini kullanarak bir HD görüntü çekebilen instadp.com web sitesini kullanacağız . Web sitesi web’de olduğu kadar mobilde de çalışıyor ki bu harika.

Instagram’da bir kullanıcının profil resmine bakmak için  bilgisayarınızdaki bir web tarayıcısında instadp.com adresine gidin. Web sitesi yüklendikten sonra, Instagram kullanıcı adlarını girin ve enter tuşuna basın; ilgili tüm kullanıcı hesaplarını açacaktır. İstediğiniz profile tıklayın ve Profil resmini yüksek çözünürlüklü olarak görmelisiniz.

Artık PC’de olduğunuza göre, masaüstünüzden gönderileri planlayabilir ve öngörüleri kolayca görüntüleyebilirsiniz .

İlgili:  Instagram Hikayesinde Canlı Fotoğraflar nasıl yayınlanır

instagram ppp
Instagram PP Büyütme Nasıl Yapılır ? 9

2. Telefonda Profil Resmini Büyütme Uygulamaları

Uygulamanın hem  Android  hem de  iOS için mevcut olması iyi bir şey, uygulamayı  telefonunuza indirmek için Play Store ve App Store’a gitmeniz yeterli  . Uygulamayı yükledikten sonra, uygulamayı çalıştırmak için uygulama simgesine dokunun.

Okuyun:  Instagram’da Kayıtlı Giriş Bilgileri nasıl kaldırılır

Uygulamanın çok fazla seçeneği olmadığını göreceksiniz, sadece kullanıcı adını yazıp profil resimlerine bakabileceğiniz bir metin kutusu gösteriyor. Bir profili aramak için  metin kutusuna kullanıcı adını girin  ve enter tuşuna basın. Az önce girdiğiniz kullanıcı adına benzer tüm olası sonuçları bulacaksınız. Aradığınız kişiye dokunun.

Artık  HD profil resmini görebilir  ve kim olduklarını net bir şekilde anlayabilirsiniz. İsterseniz indir düğmesine dokunarak profil resimlerini bile indirebilirsiniz. Bir profili aradıktan sonra, uygulamada tek dokunuşla silebileceğiniz arama geçmişiniz olarak görünür. Geçmişi silmek için ekranın altındaki Tümünü Sil düğmesine dokunmanız yeterlidir  .

Okuyun:  Android ve iOS için En İyi Instagram Akış Planlayıcı Uygulamaları

Oh, uygulama karanlık modda açılmıyorsa, seçeneği ayarlardan etkinleştirebilirsiniz. Insta profilini açın> Ayarlar> ‘Gece Modu’nu değiştirin.

3. Google’da Instagram Profil Resmini Büyüt’ü kullanın

Qeek, Android ve iOS’ta Instagram resmini büyütmek için başka bir benzer uygulamadır. Tıpkı Instaprofile gibi çalışır ve kullanıcı adına göre bir profile bakabilir ve yüksek kaliteli bir Profil resmi alabilirsiniz.

Uygulamayı   sırasıyla Play Store veya App Store’dan Android  veya  iOS cihazınıza yükleyin.  Uygulamayı açın ve  üstteki metin kutusuna kullanıcı adını yazın. Uygulama profili yükler ve Profil Resmini görüntülemek için Tam Ekran düğmesine dokunabilirsiniz. Profil Resimlerini HD olarak görüntülemek için bir kereye mahsus 1,99$’lık uygulama içi satın alma yapmanız gerekir.

Instagram Profil Resmini Büyüt

Bu, rastgele sizi takip etmeye başlayabilecek yabancıların profil resimlerini görmenin bir yoludur. Onlara her zaman kim olduklarını sorabilseniz de, sadece DP’lerine bakmak çok daha uygundur. Profil resmini almak için Play Store veya App Store’da bulunan herhangi bir uygulamayı kullanabilirsiniz. Instaprofile, yalnızca Instagram’ın kendi API’sinin yardımıyla kullanıcıların profil resimlerini çekebilir. Bu yöntem hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin veya Twitter’da bize ulaşın. Gitmeden önce, Instagram hikayelerini anonim olarak görüntülemek, PC’den Instagram’da gönderi paylaşmak vb. için kullanabileceğiniz bir dizi makalemiz var. Göz atmak için buraya tıklayın

Tavsiye edilen diğer instagram makalaleleri

Yeni instagram Hesabı Açma Rehberi – 2023

Meta Verified Türkiye’de Açıldı Mı ?

İnstagram’da Ücretli Mavi Tik Nasıl Alınır ?

Silinen İnstagram Hesabını Geri Almak İçin 10 Yöntem !

Bir Cevap Yazın

Paylaş

Son Yazılar

ShentaWp Ayar
Duyuru

Tüm scriptlerimiz’de, 1 ay boyunca %10 indirim kampanyamız başladı. Şimdi üye olun, sepete ekleyin, ödeyin ve 5 dakika’da kurulum yapın!